Корзина
141 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
ТЕХНІЧНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ СТАНЦІЙ І МЕРЕЖ. ПРАВИЛАПерейти
+380 (57) 752-41-20
+380
50
406-50-69
+380
96
406-50-69
Видавництво "ІНДУСТРІЯ"
Корзина

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Про внесення змін до Правил улаштування електроустановок

Про внесення змін до Правил улаштування електроустановок

Зміни внесені з метою підвищення енергоефективності роботи електричних мереж та зменшення втрат у розподільчих мережах 6 (10) кВ шляхом переходу на більш високий клас напруги 20 кВ зі зміною конфігурації мережі

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 лютого 2017 року № 118

Про внесення змін до Правил улаштування електроустановок

Відповідно до Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 N 382, з метою підвищення енергоефективності роботи електричних мереж та зменшення втрат у розподільчих мережах 6 (10) кВ шляхом переходу на більш високий клас напруги 20 кВ зі зміною конфігурації мережі наказую:

1. Внести зміни до Правил улаштування електроустановок, що додаються.

2. Об'єднанню енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку електроенергетики" (Бурдяк Л. І.) внести цей наказ до реєстру нормативних документів Міненерговугілля України в установленому порядку.

3. Державному підприємству "Національна енергетична компанія "Укренерго" (Ковальчуку В. В.) забезпечити видання належної кількості примірників цього наказу, відповідно до замовлень.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Корзуна А. В.

Міністр                                                                      І. С. Насалик

Другие новости